
Mipo M46 Pro
Ürün Analizi
- Şikayetler
Mipo 46 Pro'da Sürekli Şebeke Sorunu Yaşıyorum

Mipo 46 Pro aldım, şebeke sorunu yaşıyorum. Yardımcı olur musunuz? Sanırım bu modelde kronik bir durum var, cihazı kullanamıyoruz. Diğer telefon bağlanıyor, Mipo bağlanmıyor. Tarafıma en kısa sürede geri dönüş sağlanmasını bekliyorum. Ara ara şebeke sorunu da oluyor.
Aldığım Telefonun Çekmemesi Ve Arama Sorunları Mağduriyet Yaşatıyor
Mipo M46 Pro telefon aldım, Tarım kredi marketlerinden. Aldığımdan beri telefonun çekmeme, internete bağlanmama ve konuşurken ses gitmemesi ve aramanı...
Yeni Alınan Telefonun Bağlantı Ve Şarj Sorunları

Tarım Kredi mağazasından mipo m46 Pro 256 GB telefon aldım. Henüz 1 ay bile olmadı telefonu alalı. İlk sorun internete kablosuz ağdan bağlanırken sürekli ya bağlanmıyor ya da sürekli kopuyor. Hemen yanına başka telefonumla sorunsuz girip yapabiliyorum. Bir kere bu telefonda net internete bağlanma so...
Mipo M46 Pro İle Sürekli Bağlantı Sorunları

Mipo M46 Pro aldı. Alalı şebeke sorunu yaşıyorum. Evde internet var herkes bağlanıyor ben bağlanamıyorum. Kendi internetimi açıp internet olmayan yerd...
Mipo M46 Pro İle Sürekli Bağlantı Sorunu

Mipo M46 Pro aldı. Alalı şebeke sorunu yaşıyorum. Evde internet var herkes bağlanıyor ben bağlanamıyorum. Kendi internetimi açıp internet olmayan yerde açıyorum bağlantı sorunu yaşıyorum. bağlanamıyorum. Kendi internetimi açıp başkaları bağlanmak istiyor gene bağlanmıyor. Neden bu sorunu yaşıyorum. ...
Mipo M46 Plus Cihazında İade Sorunu
17 Ocak tarihinde Tarım Kredi marketlerinden Mipo M46 Plus cihaz aldım. Telefonda hat çekmeme, sesin gelip gitmesi, arama yaptığında çalmama gibi sorunlar vardı. İade için götürdüğümde kargo ile şirkete göndereceklerini söylediler. Gönderdiler ve o günden beri ses soluk yok. Bana iade istiyorum dedi...
Mipo Sürekli Kesilen Wi-Fi Bağlantısı Sorunu

Mipo M46 kablosuz bulmuyor, bulsa bile 10 dakika sonra Wi-Fi ara ara kesiliyor. 10 dakika sonra mobil verimden yiyor. 20 gün oldu telefonu alalı, halen sorun devam ediyor. Sorunumun çözülmesini istiyorum. Mobil verimden internet yemesinden sıkıldım. Wi-Fi bağlıyken bir anda mobil verime geçiyor. So...
Parmak İzi Okuyucu Sorunu: Çözüm Bekleniyor

Mipo M46 Pro parmak okuyucu sorunu çalışmıyor, sebebi ne olabilir? Aldığımdan beri çalışmıyor, ilgili kurumun geri dönüş sağlamasını istiyorum. Çok sevdiğim bir telefondu, böyle bir hatası olması gerçekten üzücü bir durum. Telefonumda kasma veya donma yok, lakin tek şikayetim parmak izi okuyucusunun...
Sürekli Sorun Yaşatan Mipo M46 Pro: Tamirden Çok Sorunla Dönüyor!

Mipo m46 Pro cep telefonum 2 defa servise gitti ama hâlâ problem var. Cihazım her gittiğinde geldiğinde başka sorunlarla karşılaşıyorum. Cihazdan soğu...
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.82 İnç |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Unisoc T616 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1640 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |

